Dělník ve výrobě slídových izolantů a ostatní výrobě / Obsluha strojů na výrobu ostatních výrobků z nerostů

FirmaCOGEBI a. s.
ÚvazekHPP
Mzdaod 22 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Upřesňující informace:
Co bude vaším úkolem?
-při příchodu do práce si převezmete směnu od kolegy/ně
-budete obsluhovat výrobní a strojní zařízení, kontrolovat správný průběh výrobního procesu
-pohlídáte plnění výrobního plánu a budete dodržovat technologické postupy
-vést evidenci o výrobě
-realizovat výrobní zakázky
-budete úzce spolupracovat s mistrem, kontrolou kvality, technologií a dalšími odděleními
-a později můžete i mnohem víc v rámci svého profesního růstu (nebojte se, zaškolíme vás )
Jaké jsou směny?
-12 hodinové (denní a noční)
-nebo 7,5 hodiny v rámci třísměnného provozu
Zaměstnanecké výhody:
-3 dny placeného povánočního volna na odpočinek a regeneraci,
-během letních měsíců 14denní celozávodní dovolená,
-nadstandardní příplatky do mzdy dle pracoviště,
-měsíční a pololetní odměny navíc,
-po zkušební době přispějeme 600 Kč měsíčně na penzijní pojištění,
-Můj Up - benefitní karta pro zdraví/sport/kulturu/dovolenou ve výši 900 Kč za každé čtvrtletí,
-občerstvení na pracovišti s dotovaným stravováním (výběr až z 5ti jídel jen za 30 Kč včetně polévky) + firemní kantýna,
-před naší firmou se vždycky najde místo na zaparkování nebo se k nám pohodlně dostanete i MHD,
-závodní lékařská péče na pracovišti,
-vánoční/zdravotní balíčky a další...
Kontakt: e-mailem, telefonicky (8:00 - 18:00 hod.).

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Vožická 2104/28, Tábor, 39002, Česko
mzda, plat (hrubý):od 22 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:02. 05. 2024
benefity a pracovní výhody:
  • Naturální výhody: benefitní karta-kultura,sport,zdraví 900 Kč/čtvrtletí
  • Podnikové stravování: dotované stravování,firemní kantýna
  • Jiné výhody: 3 dny povánoční volno,příplatky,pololetní, měsíční odměny,penizjní připojištění

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:COGEBI a. s., IČ: 00659487
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:11. 04. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Simona Fichtová, personální oddělení
telefon:381 493 212; 778 782 130
e-mail:[email protected]; [email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma COGEBI u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 22 000 Kč ; Benefity a výhody: Naturální výhody: benefitní karta-kultura,sport,zdraví 900 Kč/čtvrtletí, Podnikové stravování: dotované stravování,firemní kantýna, Jiné výhody: 3 dny povánoční volno,příplatky,pololetní, měsíční odměny,penizjní připojištění, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: nepřetržitý provoz ; Adresa práce: Vožická 2104/28, Tábor, 39002, Česko ; Nástup: 02. 05. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.